0

 • Wtorek, 4 Marzec 2014
  Baseny ogrodowe   Basen ogrodowy to idealne rozwiązanie dla naszych pociech na gorące letnie dni. Piękna, morska kolorystyka i wesołe zwierzątka wodne zachęcają najmłodszych do wyjścia z domu i popluskania się w wodzie w słoneczne popołudnia. Przenośne baseny ogrodowe sprawdzą się w małych ogrodach – w sezonie dostarczą rozrywki i relaksu, a zimę przeczekają w garażu czy piwnicy, zajmując niewiele miejsca.
 • Wtorek, 4 Marzec 2014
  Trampoliny   TRAMPOLINA to idealne rozwiązanie dla osób lubiących sport połączony z dobrą zabawą. Ta wspaniała zabawa pozwala dziecku nabrać koordynacji ruchowej, równowagi oraz kondycji fizycznej. Trampolina to bezpieczny i stabilny sprzęt sportowy, dzięki któremu Twoje dziecko nie będzie narzekać na nudę. Trampolina może być także miejscem rozrywki dla dorosłych a 45 minutowy trening pozwala spalić nawet 800 kalorii.
 • Środa, 5 Luty 2014
  Samochody dla dzieci   Twoje dziecko jest fanem motoryzacji. Zna marki samochodów, ogląda modele? A może by tak sprezentować mu własny pojazd. Samochody dla dzieci na akumulator to prestiżowa zabawka dla wymagających. Samochody dla dzieci pozwalają zmienić zwykły spacer po parku w prawdziwy rajd. Bezpieczne, efektowne budzą zachwyt i pożądanie.    
 • Środa, 5 Luty 2014
  Zabawki dla dzieci  
 • Środa, 5 Luty 2014
  Samochody zdalnie sterowane   Zdalnie sterowane samochody i helikoptery to wspaniała zabawa zarówno dla mniejszych jak i większych chłopców. Kto z nas nie marzył o przejażdżce Aston Martinem, czy ekskluzywnym Lamborghini albo o przeprowadzeniu wojny czołgów, czy locie helikopterem. Teraz wszystkie te marzenia są w zasięgu ręki. Zdalnie sterowane pojazdy zapewnią świetną zabawę małym i dużym na powietrzu i w domowym zaciszu.
 • Środa, 5 Luty 2014
  Chodziki   Kiedy twoje dziecko zacznie stawiać pierwsze kroki – chcesz zapewnić mu maksymalne bezpieczeństwo. Chodziki pomagają opanować niepewne kroki, pomagają rozwijać zmysł równowagi i ogólną sprawność motoryczną dziecka.
 • Środa, 5 Luty 2014
    Szybkie Święta - wysyłka 24H! Do tej kategorii zapraszamy wszystkich tych, którzy zostawiają zakupy świąteczne na ostatni moment. Znajdziecie tu produkty dostępne \"od ręki\" z natychmiastową realizacją. Raszta zależy już od firmy kurierskiej. 
Kontakt ze sklepem